Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

                Akrep burcu erkeği köşeli bir çene, uzun boylu ve mutedil bir yapıdadır. Ancak atıştırmalıklara çok fazla düşkünlüklerinden dolayı kolayca kilo alabilirler. Giyim konusunda zevk sahibidir. Giydiklerini kendilerine yakıştırırlar. Akrep burcu erkeği modayı takip eder. Kıyafette koyu renkleri tercih ederler.

                Hayata karşı daima istekli ve heyecanlı kişiliği ile karşımıza çıkar. Üretmeyi çok severler. Yeni işler, farklı projeler kısacası keşfetmedikleri her şey akrep burcu erkeğine keyif verir. Son derece kararlı bir yapıya sahiptirler. Elde etmek istedikleri şeyleri mutlaka elde ederler. Kafasına koyduğu şeyi mutlaka yapar. Akrep burcunun bir şeye karar vermesi yeterlidir. Kararlarından asla dönmezler.

                Akrep burcu erkeği, son derece duygusaldır. Çoğu zaman duygularını dışarıya vurmazlar. Ancak içlerinde fırtınalar kopar. Bazen karamsardırlar. Akrep burcu erkeği romantizmden hoşlanır. Yerinde ve dozunda olmak koşulu ile hayatta her duyguyu yaşamaya özen gösterir.

                Akrep burcu erkeği sorumlulukları karşısında son derece titizdir. Sorumluluk almaktan çekinmezler. Güçlü bir kişiliğe sahiptirler. Ne kadar olumsuz şeyler yaşasalar da hayattan keyif almayı bilirler. Her şeye rağmen hayata pozitif bakarlar. Girdikleri ortamda insanları eğlendirirler ve neşelendirirler. Kendileri mutlu oldukları zaman etraflarına neşe saçarlar.

                Akrep burcu erkeği dost canlısıdır. Ailesine ve dostlarına çok önem verir. Kendisine yapılan iyiliği ya da kötülüğü asla unutmaz. Vefa duygusu çok kuvvetlidir. Kötülüğe kötülük ile karşılık verir. Kendisine yapılan kötülükten dolayı mutlaka intikam almak ister. İntikamını almadan o kişi ile hesabını asla kapatmaz.

                Akrep burcu erkeği insanlara şüphe ile yaklaşır. Hiç kimseye kolay kolay güvenmezler. Güvenleri sarsıldığı zaman tamir etmek neredeyse imkansızdır. Açık sözlü ve güvenilir bir kişilik yapısına sahiptir. Nefes almak için özgür olmaya ihtiyaçları vardır. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazlar. Özgür olduğu müddetçe neşeli ve huzurludur. Akrep burcu erkeğini kısıtlayarak ona bir şey yaptıramazsınız.

                Akrep burcu erkeğinin bakışlarında derin anlamlar vardır. Gözlerinden çoğu zaman duygularını okumak mümkündür. Yorumlama ve analiz yeteneği gelişmiştir. Akrep burcu erkeği aşkta sadıktır. İlişkinin temel kuralı sadakattir. Sadakatinden şüphe ettiği bir insanla asla birlikte olmaz.

               

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.