Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Akrep Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

                Akrep burcu kadını, derin ve anlamlı bakışlı, duyguları gözlerinden okunabilen, sözlerden önce gözleri konuşan bir yapıya sahiptir. Akrep burcunda sözlerden önce gözler konuşur. Dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir. Bu burcun kadınları girdikleri ortamda güzellikleri ile dikkatleri üzerlerine çekerler.

                Dikkat etmeleri gereken nokta kilolarıdır. Kilo almaya elverişli bir vücut yapıları vardır. Beslenmelerine dikkat etmelerinde fayda vardır. Kalori hesabı yapılmadan yenilen yemeklerin vücuda kilo olarak döneceğinin bilincinde olmaları gerekir.

                Akrep burcu gizemlidir. Koyu renkleri tercih etmelerinin nedeni birazda bu olsa gerektir. En dikkat çeken özelliklerinden biri ağır başlı ve alçak gönüllü olmalarıdır. Yetenekli ve becerikli olmalarına karşın son derece mütevazi bir yapıya sahiptir.

                Akrep burcu kadını ilişkilerinde çok kıskançtır. Sevdiğini asla paylaşmaz. İhanete, yalana ve aldatılmaya asla tahammülü yoktur. Kıskançlıklarını karşı tarafa hissettirirler. İnsanlara kolay güvenmezler. En nefret ettikleri şey yalandır. Kendileri yalan söylemedikleri gibi başkalarının da kendilerine yalan söylemesini istemezler. İlişkilerini dürüstlük ve şeffaflık üzerine kurarlar.

                Doğrularından taviz vermezler. Kolay kolay kendi bildiklerinden vazgeçmezler. Bu konuda sabit fikirlidirler. Cesur olmaları ile ön plana çıkarlar. Baş koydukları şeyden asla vazgeçmezler. Şartlar ne kadar olumsuz olursa olsun hedeflerine adeta kilitlenirler. Kolay vazgeçmezler. Bu nedenle başladıkları her işte başarıya ulaşırlar.

                Akrep burcu kadınını tanımlayan kelime şüpheciliktir. Hayatlarının her alanında şüphenin etkisi vardır. Hayata dair her ne varsa temkinli ve şüpheli yaklaşırlar. Bu nedenle bir akrebin güvenini kazanmak son derece zordur.

                Akrep burcu kadını mantık kadınıdır. Duygularını içinde yaşar. Dışarıya asla belli etmez. Duyguları ağır bassa da mantığı ile hareket eder. Akrep burcu kadını kendisine yapılan iyiliği ya da kötülüğü asla unutmaz. Bir özellikleri de iyiliğe iyilikle cevap verirler. Kötülüğe ise misli ile cevap verirler. İntikam almadan defteri kapatmazlar.

                Akrep burcu kadını aşkta sadık ve vefalıdır. Aşk hayatı özel anlarla doludur. Romantizmi yaşamayı ve yaşatmayı sever. Mutlu olduğu kadar mutlu eder. Aşkta sadakat ön plandadır. Sadakatinden şüphe duyduğu bir kişiyi asla eskisi gibi sevmez.

               


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.