Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Başak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu kadını, orta boylu, güzel saçlı, küçük ağızlı, parlak ve canlı gözlü, burun ve çene sima ile tam bir uyum içerisindedir. Zarif bir görünüme sahiptirler. Zerafet başak burcunu simgeler. Kıyafet olarak, genelde renkli ve desenli kumaşları kullanmayı severler. En sevdikleri renk mavidir.

Başak burcu kadını sorumluluklarını bilen bir kadındır. Hayat karşısında kolay kolay pes etmez. Hırslı bir yapıya sahiptir. Detayları fark eder. Ona göre hayat detaylarda gizlidir. Ayrıntılar başak burcunu anlatır.

Başak burcu kadını titizliği ile ön plana çıkar. Hatta bu titizlik derecesi hastalık düzeyindedir. Nazik ve hassas bir kişiliğe sahiptir. Aile ilişkileri kuvvetlidir. Evi ve ailesi ile birlikte vakit geçirmekten hoşlanırlar. İlgi alanlarından biri de çocuklardır. Çocuklarla vakit geçirmekten, onlarla oyun oynamaktan büyük bir keyif alırlar.

Başak burcu kadını, hoş bir mizaca sahiptir. Bu nedenle grup arasında ve arkadaş çevresinde eksikliği hemen hissedilir. Şaka yapmayı severler. Mizah anlayışı gelişmiştir. İş hayatında başarılıdırlar. Çalışmayı çok severler. Başak burcunu işten kaytarırken göremezsiniz.

Pratik bir zekaya sahiptir. Sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretirler. Duygulardan daha çok mantık ön plandadır. Günlük hayatta kararlarını mantıklarına göre hareket ederek alırlar. Merhamet ve adalet duygusu gelişmiştir.

Başak burcu kadının mükemmeliyetçi bir tarafı vardır. Her işin mükemmel ve kusursuz olmasını ister. Bu nedenle sahip olduğu her şeyin kontrolünü elinde bulundurmak ister. Bu durum kendisine güven verir.

Başak burcu kadınının olumsuz yanı alıngan bir yapıya sahip olmasıdır. Çok çabuk kırılır ve incinir, kırıldığı kişiyi kolay kolay affetmez. Sertlikten hiç hoşlanmaz. Güvenemediği insanlara daima mesafeli yaklaşır. İlişkilerinde güven ön plandadır. Şeffaf ve dürüst bir ilişki yürütmek ister. Yalandan nefret eder.

Başak burcu kadını sırlardan ve gizemlerden hiç hoşlanmaz. Hayatında her şey açık ve net olmalıdır. Başak burcu kadını paradan fazla hoşlanmaz. Ancak konforlu bir yaşamı seçer. Bu nedenle parayı bir güç olarak görür. Güç başak burcu kadını için hayatın garantisidir. İstekleri için gerekli paraya ulaşmak için gece gündüz demeden çabalar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.