Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Boğa Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Boğa Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Boğa Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu kadını, fiziksel özellikleri ile bulunduğu ortamda dikkatleri hemen üzerine çeker. Sadece ses tonları ile bile karşıdaki insanı etkileyebilirler. Minyon tipli olmalarına rağmen geniş omuzlara sahiptir. Ahu gibi yürüyüşleri ile fark edilirler. Boğa burcu kadını daima erkeklerin çekim alanındadır.

Giyim konusunda iddialıdır. İnce bir zevke sahiptir. Her kıyafeti beğenip giymez. Modayı boğa burcu kadını belirler. Yerine göre spor yerine göre klasik giyinmeyi bilirler. Bu burçta doğan kadınlarda güzellik Allah vergisidir.

Kendilerine güvenirler. En belirgin özelliklerinden biri sebatkar olmalarıdır. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Hedeflerinden şaşmazlar. Karar verdikleri şeyleri er ya da geç mutlaka yaparlar. Boğa burcu için bir konuda karar vermek çok önemlidir. Kolay kolay verdikleri karardan dönmezler.

İlişkilerinde net bir tavır sergilerler. İkiyüzlülüğü ve riyadan hoşlanmazlar. İnsanlar hakkında düşündükleri şeyleri yüzlerine karşı söylemekten çekinmezler. Doğru sözlüdürler. Aile ve evlilik ilişkilerinde dürüstlük ve şeffaflık ön plandadır. Kolay kolay kimseye güvenmezler. Sırlarını kimse ile paylaşmazlar. Bu konuda son derece ketumdurlar.

Boğa burcu kadını son derece duygusaldır. Her ne kadar duygusal olsa da hayata dair karar verirken daima mantık ön plandadır. Okumayı araştırmayı ve bilgi sahibi olmayı severler. Her konuda söyleyecekleri Birsözleri vardır. Ancak emin olmadıkları konularda konuşmazlar. Espri yetenekleri gelişmiştir, şakalaşmayı ve şaka yapmayı severler. Girdikleri ortama neşe katan boğa burcu kadını yokluğunu hissettirir.

Boğa burcu kadınının mutlaka hedefleri ve idealleri vardır. Lüks yaşamı ve konforu severler. Para maddi bir güçtür ve boğa burcu kadını bu gücü elinde tutmak ister. Duygusal anlamda kırılgan bir yapıya sahip olan boğa burcu kadını, kırıldığı kişiyi kolay affetmez. Ayrıca kendisine yapılan kötülüğü asla unutmaz. Aradan yıllar geçse bile hafızada canlı ve taze tutar.

Boğa burcu kadını ilişkide sadakate çok önem verir. Kendileri sadık olduğu gibi karşılarındaki insandan da aynı sadakati beklerler. İhaneti asla affetmezler. Boğa kadını benmerkezcidir. Önce ben mantığı ile hareket eder. Kendisi mutlu ise karşı tarafı mutlu eder.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.