Web Analytics Made Easy -
StatCounter

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

                İkizler burcu erkeği, uzun ve ince yüzlü, dolgun dudaklı, elmacık kemikleri hafif çıkık ve kemikli bir burun yapısına sahiptir. Uzun boylu ve zayıf bir vücut yapısına sahiptir. Omuzlar hafif şekilde öne eğiktir. Giyim konusunda ince bir zevke sahiptir. Kaliteli giyinmekten hoşlanır.

                İkizler burcu erkeği zekasıyla ve merakıyla ön plana çıkar. Yerinde duramayan bir yapısı vardır. Kesinlikle sabit fikirli değildir. Öğrenime açıktır. Zamana ve ortama göre kendini daima günceller. Her konuda hakkında mutlaka bir fikri vardır.

                İkna kabiliyeti çok yüksektir. İletişimi kuvvetli insanlar genelde ikizler burcundan çıkar. Etkili bir konuşma yapısına sahiptir. İnandıkları doğruları net bir şekilde ifade ederler ve kararlı bir şekilde savunurlar.

                Seyahat etmeyi yeni yerler görmeyi, yeni insanlarla tanışmayı severler. İkizler burcu erkeği için her yenilik heyecan vericidir. İkizler burcu erkeğinin içine kapanık bir yapısı vardır. İç dünyası son derece kırılgan ve duygusaldır. Kırıldıkları zaman karşılarındaki insanı kırmaktan hiç çekinmezler. Hatta bu konuda acımasızdırlar diyebiliriz.

                İkizler burcu erkeği uzun süre bir yerde durmayı sevmez. Mutlaka hayatında değişimler olmalıdır. Monoton hayat ikizler burcu erkeğini yavaş yavaş öldürür. Ona göre hayat her gün yeniden başlar. Başarılı olmak için bir işte sebat etmeleri şarttır. Daldan dala konan bir yapıya sahip oldukları için genelde işleri yarım kalır. Bu da onların başarısız olmasına neden olur.

                İkizler burcu erkeği verdiği kararın arkasında durur. Bir işe karar verdiği zaman sınır ve engel tanımaz. Başarıya odaklandığı müddetçe daima zirvede olur. Bu burçta doğan erkekler yenilikleri sevdikleri için daima üretkendirler.

                Sosyal hayatta aktiftirler. Espri yetenekleri gelişmiştir. Bu nedenle arkadaş ortamında sevilen ve sayılan bir yerleri vardır. Sohbetleri keyif vericidir. Neşeli oldukları zaman çevrelerindeki herkesi güldürürler.

                İkizler burcu erkeği aşkta sadıktırlar. Gerçekten aşık oldukları zaman ilişkileri için çaba ve emek harcarlar. Evlendikleri zaman evlerine bağlı bir erkek olurlar. Uçarı hareketlerin yerine ağır başlı ve sorumluluklarının bilincinde olan bir karakter gelir. İlişkilerinde temel kural güvendir.


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.