Web Analytics Made Easy -
StatCounter

İkizler Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

İkizler Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

İkizler Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

                İkizler burcu, kararsız olarak tanınır. Aslında ikizler burcu kadını kararsız değildir. Sadece bir meseleye bütün yönleri ile baktıkları için karar vermekte zorlanır. Bu onların hata yapmama ve mükemmeliyetçi olma özelliklerinden kaynaklanır.

                İkizler burcu kadını birçok şeyi aynı anda düşünüp, birkaç işi birlikte yürütebilir. İkizler kadınına iletişim dehası diyebiliriz. Yazılı, görsel iletişim kurmayı, seyahat etmeyi çok severler. İkizler kadını tam bir şehir kadınıdır. Kalabalıkta dolaşmayı, şehrin gürültüsünü, insanlarla konuşmayı ve birlikte zaman geçirmeyi severler.

                İkizler kadının fiziksel özellikleri kişiden kişiye fark eder. Genelde fiziksel özelliklerini doğum saatinde etkisi altında kaldıkları yıldız belirler. Modayı takip etmeyi seven ikizler burcu kadını, kendine yakışanı bilir ve ona göre giyinir.

                İkizler burcu kadını en çok değişkenliği ile karşımıza çıkar. Ruh durumları bir anda değişebilir. Üzgünken bir anda başka bir şeyden mutlu olabilirler. İkizler burcu kadını mutlu etmek aslında sanıldığı kadar zor değildir. ikizler burcu kadını küçük şeylerle mutlu olabilir.

                İkizler burcu kadını bir erkekte en çok güven arar. Kariyer, iş ve paradan önce bir erkekte güven duygusunu hissetmek ister. İkizler burcu kadını güven duymadığı bir erkekle yoluna devam etmez. İkizler burcunu anlatan iki kelime güven ve sadakattir.

                İkizler burcu kadını ses tonları ile bile karşıdaki insanı etkileyebilir. İkizler burcu kadınının fısıltılı ses tonları en belirleyici özelliklerinden biridir. Zamana ve hayata göre kendilerini değiştirirler. Yenilikçidirler ve sabit fikirli değildirler.

                İkizler burcu, yazarlık gazetecilik, öğretmenlik, sosyal medya uzmanlığı, basın yayın danışmanlığı gibi iletişim gerektiren alanlarda son derece başarılıdırlar. Ancak iş hususunda dikkat etmeleri gereken bir nokta vardır. Aceleci bir yapıya sahip oldukları için beklemeyi sevmezler. Bir işten başka bir işe geçmeyi severler. Bu nedenle işleri yarım kalır. Bir işte başarılı olmak için sonuna kadar gitmeleri gerekir.

                İkizler burcu kadını girişken ve karşılarına çıkan fırsatları iyi değerlendirir. Bu nedenle geniş çevreleri vardır. Dostluğa ve ilişkilere önem verirler. İkizler burcu kadını dostunu ve eşini asla yolda bırakmaz. Yeter ki güveni kırılmasın.

                 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.