Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Koç Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Koç Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Koç Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

                Koç burcu kadını, endamlı geniş omuzludur. Ağız yapısı küçüktür. Çene yapısı hafif çıkıntılıdır. Ten rengi etkisi altında kaldığı yıldıza göre değişir. Genelde açık tenlidirler. Koç burcu kadını anlatan kelime otoritedir.

                Yaşamdan keyif almayı bildikleri kadar, otoriter olmayı severler. Nerede ne konuşacağını, nerede ne giyeceğini ve nerede nasıl davranacağını iyi bilirler. Adeta tam bir adabı muaşeret uzmanıdır. Koç burcu kadını mutfakta vakit geçirmekten hoşlanır. Yeni yemekler denemeyi ve yeni tatlar keşfetmeyi severler. Yaptıkları şeylerin etrafındaki insanlar tarafından fark edilmesini isterler.

                Koç burcu kadını, müşfik bir anne iyi bir eştir. Koç burcu kadını titizliği ile tanınır. Evinde ve özel yaşamında son derece titizdir. Dağınıklıktan hiç hoşlanmaz. Hayata pozitif bakmayı sever. Olumsuz düşüncelerle içini karartmaz. Koç burcu kadını hayattan keyif almayı bilir. Hayata daha çok gülümseyerek bakar.

                Koç burcu kadını için moda beğendiği ve giydiği kıyafettir. Zevkine ve estetiğe düşkün olan koç burcu kadını kendi için alışveriş yapmayı sever. Aldığı kıyafete harcadığı paranın hesabını yapmaz. Sonuçta koç burcu kadınına göre hayat bir defa yaşanır. Onu da kaliteli yaşamak gerekir.

                Hayata dair kararlar alırken mantık ön plandadır. Mantığının onaylamadığı hiçbir işi yapmaz. Dışa dönük bir kişilik yapısı vardır. Ancak güvenmediği samimi bulmadığı kimse ile asla dost olmaz. Açık sözlü olmaları ile tanınır. Koç burcu kadını mutlu olduğu zaman neşesini etrafa saçar. Arkadaşlığı keyif vericidir. Koç burcu kadını ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. 

                 Koç burcu kadını sorgulayıcı bir kişiliğe sahiptir. Hayatın merkezinde daima kendileri vardır. Koç burcu kadını ilişkide aşk, sadakat ve güven ister. Sadece güven ve sadakat koç burcu kadını için ilişkiyi devam ettirmekte yeterli değildir. Koç burcu kadını aşık olmak ister. Aşkı sonuna kadar yaşama taraftarı olan koç burcu kadını ile ilişkiye devam etmek isteyen beyler mutlaka güven duygusunu koç burcu kadınına hissettirmelidir.

                Duygusal anlamda hassas ve kırılgandır. İlişkilerinde kıskanç olan koç burcu kadını sevdiklerini kıskanır ve bunu da karşı tarafa belli eder.                                              

                              

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.