Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

                Terazi burcu erkeği uzun boylu, küçük burunlu, dolgun dudaklı ve parlak bir cilde sahiptir. Vücutları orantılıdır. Ancak kilo almaya yatkın bir vücut yapıları vardır. Bu nedenle beslenme konusunda dikkatli olmalarında fayda vardır.

                Terazi burcu erkeği kıyafet konusunda seçicidir. Nerede ne giyeceğini iyi bilir. Kendine yakışanı bulup giymekte üstüne yoktur. Terazi burcuna göre moda kendi beğendiği şeydir. Terazi burcu erkeği yumuşak kalplidir. Başkalarını kırmak yerine kendileri kırılmayı tercih ederler. Bir insanın kalbini kırmaz bir terazinin hayatta istediği en son şey olacaktır.

                Terazi burcu erkeği ilişkide romantik bir erkektir. Romantizmi ve yenilikleri sever. İlişkisi için çaba harcar. Uyumlu bir kişilik yapısı vardır. Herkesle anlaşabilir. Terazi burcu erkeği yalandan nefret eder. Yalan, ilişkilerin ve dostlukların bitme nedeni olabilir. Yalan söylemeyi sevmediği gibi başkasının da kendisine yalan söylemesini istemez.

                Bir terazi için en önemli erdem dürüstlüktür. Ticari, ailevi kısacası her türlü ilişkisinde dürüstlük ön plandadır. Terazi burcu erkeğinin hisleri oldukça kuvvetlidir. Yeniliklere açık ve öğrenmeye meraklıdır. Zaman zaman sıkılsa da bitirmeyi hedeflediği projeyi sonuna kadar tamamlar. Terazi burcu erkeğinin iletişimi kuvvetlidir. Konuşmayı sevdiği gibi kendini de son derece güzel ifade eder. Kelimeleri özenle seçer. İkna edemeyeceği insan yoktur.

Terazi burcu erkeği, özgürlüğüne düşkünlüğü ile bilinir. Sakini ve huzurlu bir hayatı tercih ederler. Kavgalar teraziyi yıpratır ve hayattan kopmasına neden olur. Arkadaş ortamında son derece sevilen bir erkektir. Terazi burcu erkeği hoş sohbeti ile çevresindeki insanları adeta büyüler. Arkadaşlığı eğlenceli ve neşelidir.

                Terazi burcu erkeği sanatsal bir ruha sahiptir. Hassas bir kişiliğe sahip olması nedeni ile hayatlarının mutlaka bir alanında sanata dair bir şeyler vardır. Sanata ve sanatçıya karşı aşırı bir merakları vardır. Hobi olarak sanatla ilgilenirler.

                Terazi burcu erkeğinin hareketli bir aşk yaşamı vardır. Doğru kişi ile birlikte hayatı daha da bir anlamlıdır. Aşk terazi erkeğini değiştirir. Aşk hayatında aşırı derecede kıskançtır. Bu ikili ilişkilerde zaman zaman sorun olsa da terazi burcu erkeği kıskançlığından asla vazgeçmez.

               

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.