Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

                Terazi burcu kadını, dengeli karakteri ile tanınır. Cazibeli ve uyumludur. Hoş sohbettirler. Bu nedenle çevrelerindeki insanlar tarafından sevilirler. Terazi burcu kadını, değer verdiği sevdiği insanların fikirlerini önemserler. Terazi burcu kadını kesinlikle nankör değildir. Güzel olan her şeyi takdir edip severler. Kendilerine yapılan iyilikleri ve kötülükleri asla unutmazlar.

                Terazi burcu kadını, güzelliği ile girdikleri ortamda parmakla gösterirler. Zevklerine göre giyinmeyi severler. Terazi burcu kadını modayı fazla takip etmez. Terazi burcu kadınına göre moda kendi beğendiği şeydir.

                Terazi burcu kadının en önemli özelliği ihtiraslı ve hırslı olmalarıdır. Maddi gücü elinde bulundurmayı sever. Hayatın vazgeçilmezlerinden biri de konfordur. Şaşalı yaşamı ve şatafatlı eşyaları severler. Rahatına düşkünlüğü ile bilinen terazi burcu kadını yaşam rahatı sever. Huzur bulamadığı rahat edemediği hiçbir işte çalışamaz. Çalışsa da yaptığı işten çok verim alamaz.

                Terazi burcu kadının anlatan kelime rahatlıktır. Zora gelemez ve kısıtlanmaktan nefret eder. Terazi burcu kadını özgür olduğu müddetçe nefes alır. Çok çaba harcamadan bir şeylere sahip olmak isterler. Terazi burcu kadını bu nedenle el emeği gerektiren işler yerine estetiği ön planda tutan işlerde çalışmalıdır.

                Olumlu yanı neşeli ve pozitif bir enerjiye sahip olmalarıdır. Neşeli oldukları zaman enerjilerini etraflarındaki insanlara yansıtırlar. Kendileri mutlu oldukları gibi çevrelerindeki insanları da mutlu ederler. Mantıktan ziyade duygusal yönleri ön plandadır. Hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Hislerine çok güvenirler. Çoğu zaman hislerine göre hareket ederler.

                Terazi burcu kadını aşkta sadıktır. Sevdiklerini çok kıskanırlar. Kimse ile paylaşmak istemezler. Romantizmden zevk alırlar. Romantik anlara önem verirler. Romantizm yaşamın bir parçasıdır. Terazi burcu kadını ilişkilerinde nazik ve uyumludur. Anlayış sahibidir. Sevdikleri için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bu nedenle bazen haksızlığa uğrarlar.

                Terazi burcu kadını, adildir. İsteklerinin peşinden azimle ve hırsla koşarlar. Zevklerine aşırı derecede düşkün olan terazi burcu kadını konforu ve kaliteyi sever. Olumsuz yönleri ise karar vermekte zorlanmalarıdır. Ancak neşeli ve pozitif olmaları, insan ilişkilerinde sıcakkanlı olmaları bu özelliklerinin üzerini örter.

             

             

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.