Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Yay Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu kadını, hayata daima gülerek bakar. Yüzlerinden tebessüm eksik olmaz. Dolgun dudaklar, geniş alın ve kendilerine yakışan gülümsemeleri ile mizaçları tam bir ahenk içindedir. Gözler canlı ve parlaktır. Gözlerinde hayat vardır. Işıltısı etrafındaki insanlar tarafından kolayca fark edilir.

Bu burçta doğan kadınlar kültürlü olmaya çok önem verirler. Kültürel etkinliklere katılmaktan seminer ve söyleşilerde bulunmaktan büyük bir keyif alırlar. Neşeli olduklarından çevreleri tarafından sevilirler. Kendileri de dostları ile iletişimi halinde olmaktan keyif alırlar.

Yay buru ön planda olmayı sever. Farklı mesleklere ilgi ve kabiliyetleri vardır. Birden fazla meslekle ilgilenebilirler. İlgi alanları için mutlaka zamanları vardır. Vakti kaliteli kullanmayı severler. Bu özellikleri onların başarıyı yakalamasında büyük bir etkendir.

Yay burcu kadını için ortam çok önemlidir. Huzur bulamadıkları, keyif alamadıkları ortamda kalmak istemezler. Huzursuz ortamları sevmezler. Enerjilerini işlerine ve ilişkilerine yansıtırlar. Yay burcu kadının ilişkisinde mutlaka heyecan vardır. Yeni yerler keşfetmeye bayılırlar.

Yay burcu kadını sık sık seyahat etmeyi sever. Bu nedenle para gereklidir. Ancak para bir amaç değil araçtır. Bu nedenle eli açıktır ve para konusunda oldukça savurgan ve cömerttir. Gezmek ve eğlenmek için harcadığı paranın hesabını yapmazlar.

Yay burcu kadını için farklı olan her şey heyecan vericidir. Durağan bir hayat yay burcu için mümkün değildir. Gezmek, eğlenmek, yeni yerler keşfetmek, farklı ortamlarda bulunmak onlar için hayatın bir gereğidir. Öğrenmeye heveslidirler. Yeni şeyler öğrenmeye bayılırlar. Yay burcu kadını için hayat asla monoton değildir. Sürprizlerle doludur.

Yay burcu kadını ikili ilişkilerde saygıya çok önem verir. Ona göre ilişkiler saygı ile başlar, sevgi ile devam eder. İltifattan ve takdir edilmekten hoşlanırlar. İkna kabiliyetleri küçümsenmeyecek kadar gelişmiştir. Kiminle nasıl ve neyi konuşacaklarını gayet iyi bilirler. Frekanslarının tuttukları kişilerle saatlerce sohbet etmekten, bilgi alışverişinde bulunmaktan büyük bir keyif alırlar.

Kendilerine has bir yaşam alanları vardır. Özgürlüklerine müdahale edilmesine izin vermezler. Kısıtlanmak yay burcuna göre değildir. Günü birlik ilişkilerden daha çok uzun süreli ilişkileri tercih ederler. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.