Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcu erkeği orta boylu, kumral ya da açık tenlidir. Yüz hatları yuvarlak olmakla birlikte çeneleri simaları ile uyumlu ve dikkat çeken gözleri vardır. Saçlar gür ve bakımlıdır. Giyim konusunda kendi zevkinden şaşmaz. Yengeç burcu erkeğine göre moda kendi giydiği şeydir.

Yengeç burcu erkeği nazik bir kişiliğe sahiptir. İnsanları kırmaktan ya da üzmekten aşırı şekilde çekinir. Yalandan ve yalan söyleyen insanlardan nefret eder. Yengeç burcu erkeğinin Kırmızı çizgisi yalandır. Dürüst bir yapısı vardır. Yerine ve ortamına göre davranmasını bilir.

İnsan ilişkilerinde saygıya ve sevgiye çok önem verirler. Bir ilişkide temel kural saygı ve sevginin birlikte olmasıdır. Hassas ve duygusal bir yapısı vardır. Dostlarına ve ailesine değer verir ve bu değeri onlara hissettirir. Arayıp sormak, iletişimde kalmak, bağları koparmamak yengeç burcu erkeğinden beklenen davranışlardır.

Yengeç burcu erkeği pratik zekası ile ön plana çıkar. Olayları çok güzel analiz ederler. Hayata dair adım atarken önce araştırır, adımlarını sağlam atar. Duygusal bir yapıları vardır. Ailede daima koruyucu görevi üstlenirler. Bu nedenle yengeç burcu erkeği için iyi bir aile babası diyebiliriz.

Yengeç burcu neşe ve keyif doludur. İnsanlara huzur veren bir kişiliği vardır. Güvenilir olmak onun için çok önemlidir. İlişkilerini güven üzerine kurarlar. Kendileri güvenilir oldukları gibi karşılarındaki insanın da güvenilir olmasını isterler.

Gönlü zengin olarak tanınan yengeç burcu erkeği elinden geldiği kadar her konuda insanlara yardımcı olmayı sever. Ancak bazen kendilerini mutlu etmek için bencil olabilirler. Manevi tatmin aracı olarak daha çok suyu seçerler. Su yengeç burcunu rahatlatır ve sakinleştirir.

Bu burçta doğan erkekler evlerine bağlılığı ile bilinirler. Ailesine değer verir. Ailesi ile vakit geçirmekten büyük bir keyif alır. Arkadaş konusunda seçicidir. Herkesle arkadaş olmaz. Yengeç burcu erkeği güvenmediği bir insanla dostluk ya da arkadaşlık fark etmez ilişki başlatmaz.

Aşk hayatında mükemmeldir. Kadının dilinden anlar ve onu nasıl mutlu edeceğini bilir. Aşkta romantizmi sever. Birlikte olduğu insandan sevgisini ve aşkını esirgemez.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.