Aslan Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu kadını, lider olma özelliği ile ön plana çıkar. Toplum içerisinde kaptan olmayı, gruba lider olmak özlerinde vardır. Aslan burcu kadını, doğum saatinde etkisi altında kaldıkları yıldızın tesirindedir.

Modayı takip etme konusunda ustadır. Yemek yapmayı ve yemek yemeyi severler. Bu nedenle kilo almaya istidatlı bir vücut yapıları vardır. Aslan burcu kadını, takıp takıştırmayı, sürüp sürüştürmeyi severler. Süslü ve bakımlıdırlar.

Aslan burcu kadını çekicidir. Aşkta tutkulu bir kadındır. Beğenilmek ve fark edilmek aslan burcu kadını için önemlidir. İş hayatında titizdirler. Mükemmeliyetçilik huylarını işlerine de yansıtırlar. Kusursuz ve özenli çalışmayı severler. Kendilerine aşırı derecede güvenirler. Gururları daima ön plandadır.

Aslan burcu kadını için bir şeye karar vermek çok önemlidir. Karar verdikleri zaman gece gündüz demeden başarıya kilitlenirler. Hedeflerine ulaşıncaya kadar durmadan çalışırlar. Bu özellikleri onları başarıya götürür.

Aslan burcu kadını kendini tanır. Hayattan ne istediğini bilir, yaşamak için bir amacı vardır. Aslan burcu kadını gezmeyi ve eğlenmeyi sever. Fırsat buldukça yeni yerler görmeyi ve gezmeyi severler. Grupta lider olmak aslan burcu kadını için olmazsa olmazdır.

Aslan burcu kadını ev işlerinde becerikli ve maharetlidir. Kendilerine baktıkları gibi evlerine de bakmayı severler. Dekorasyon aslan burcu kadını için önemlidir. Aynalar, dekoratif süs eşyalarını evlerinin her köşesinde görmek mümkündür.

Aslan burcu kadının anlatan kelime cesarettir. Bu burçta doğan kadınlar her konuda cesurdurlar. İlişkilerinde şeffaflığa ve dürüstlüğe çok önem verirler. Aldatılmayı asla hazmedemezler. İhanet ilişkiyi bitirme nedenlerinin başında gelir. Aslan burcu kadını ilişkide ihaneti affedebilirse zor da olsa ilişkiye devam eder. Ancak sarsılan güveni asla yerine gelmez. Daima bir şüphe ile yaşarlar. Aslan burcu kadını ilişkiyi üç denklem üzerine kurar. Sevgi saygı ve sadakat.

Aslan burcu kadını için konfor önemlidir. Hayatı tamamlayan aksesuarlardan biri konfordur. Enerjik ve hareketli bir kişiliğe sahip olan aslan burcu kadını, farklı ortamlara girmeyi yeni insanlarla tanışmayı, farklı aktiviteler yapmayı sever. Aslan burcu kadını içi değişiklikler heyecan vericidir.