Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Oğlak Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Oğlak Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

Oğlak Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

                Oğlak burcu kadını, uzun boylu ve biçimli bacakları ile dikkatleri üzerine çeker. Mankenler genelde oğlak burcundan çıkar. Çene yapıları yüz hatlarını uyumlu bir şekilde tamamlar. Oğlak burcu kadını fiziğine ve görünümüne çok önem verir. Yemek yerken mutlaka kalori hesabı yapar. Kilo almaktan hoşlanmadığı gibi kilolarını korumaya özen gösterirler.

                Oğlak burcu kadını ilişkilerinde güçlüdür. Dostluklarını ve arkadaşlıklarını sağlam zemin üzerine kurar. Garanticidir, maceraya atılmaktan ve risk almaktan pek hoşlanmaz. Hayatı dengeli yaşamayı sever. Uç noktalarda değildir.

                Oğlak burcu kadını günü birlik ilişkilerden nefret eder. Onun dostluğu ve evliliği ömürlüktür. Uzun süreli ve sağlam ilişkileri tercih eder. Mizaç itibari ile istikrarlıdır. Her yerde ve her işte sebat eder. Zorluklar karşısında kolay kolay pes etmez.

                Oğlak burcu kadınını anlatan kelime durağan bir hayat ve düzendir. Sık sık yer değiştirmeyi, sık sık seyahat etmeyi sevmezler. Mutlu ve huzurlu oldukları alışılagelmiş hayatı yaşamaktan keyif alırlar.

                Oğlak burcu kadını duygusaldır. Ancak duygularını karşıdaki insana ifade etmekte daima çekimser kalır. Duygularını açıktan açığa yaşamaz. O ne yaşıyorsa içinde yaşar. Oğlak burcu kadınında ilişkinin anahtarı güvendir. Güvenmedikleri insanları asla sevmezler. Bir erkeğe karşı güven duygusu hissetmeden ilişkiye girmezler. Sevdikleri ve sevildiklerinden emin oldukları takdirde bir ilişki başlatırlar. Oğlak burcu kadını inişli ve çıkışlı ilişkilerden ve ihtirastan nefret eder. Onun ilişkisi güvenilir ve sakin bir limandır.

                Sağlıklarına azami derecede dikkat ederler. Ancak depresyona karşı istidatları vardır. Bunun nedeni ise duygularını içine atıp başkaları ile paylaşmamalarıdır. Güzel yemek yapmayı ve güzel yemek yemeyi severler. Misafir ağırlamak konusunda maharetlidirler.

                Oğlak burcu kadını tam bir tertip düzen kadınıdır. Özellikle organizasyon işlerinde mükemmeldirler. Bunun nedeni ise aşırı tertip düzen sahibi olmalarıdır.

                 Oğlak burcu kadını evcimendir. Evlerine ve eşlerine aşırı derecede bağlıdırlar. Sevdikleri için her zorluğa göğüs gererler. Duygusal olsalar bile mantıkları ile karar verirler. Verdikleri karardan kolay kolay dönmezler. İlişkilerinde sabırlıdır. Karşı tarafı kırmamaya özen gösterir. Yapıcı bir karakterleri vardır. Güvendikleri kişileri kendilerine eş olarak seçerler. Oğlak burcu kadını için aşk asla tek başına yeterli değildir.

                 

               

               

 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.