Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

                Balık burcu erkeği, kıvırcık ve dalgalı saçlı, yüzleri hafif topludur. Giyim konusunda ince bir zevke sahiptirler. Yerine ve ortamına göre giyinmesini bilirler. Ayakkabıya ayrı bir düşkünlükleri vardır. Modayı takip ederler, bu konuda iyi olduklarını söylemek mümkündür.

                Balık burcunda en dikkat çeken özellik duygusal olmalarıdır. En duygusal erkekler bu burçtan çıkar. Balık burcu erkeği hayaller ve duygular ile yaşar. Nazik ve kibar bir yapısı vardır. Sabırlarının bir sınırı vardır. Sınıra geldikleri zaman çok sert ve kırıcı olabilirler. Genelde bu durum sözcükleri yanlış yerlerde kullanmalarından kaynaklanır.

                Balık burcu erkeği, hayata daima pozitif bakar. Neşeli ve canlıdır. İyimser bir tarafı vardır. İnsanlara yardım etmekten sorunlara çözüm bulmaktan hoşlanırlar. Yeri geldiği zaman sorumluluğu üstlenirler. Özgürlüğüne düşkün bir erkektir. Kısıtlandığını hissettiği ortamda asla çalışamaz. Başına buyruk yaşam tam da balık burcuna göredir.

                 Balık burcu erkeği herkesi kendisi gibi zanneder. İnsanlara çabukça güvenir. Çoğu zaman bu güveninden dolayı maddi ve manevi zarara uğrar. Hassas bir yapısı vardır. Çabuk kırılır, sorunlarını genelde içine atar. Zekası sayesinde sorunlara pratik çözümler bulabilir.

                Balık burcu erkeği ilişkilerde son derece duygusaldır. Romantizmi sever. Bir ilişki için romantizm olmazsa olmazlardandır. Evlilikte anlayışlı bir eştirler. Çoğu zaman eşlerine ev içinde yardım ederler. Olumsuz durumları fazla önemsemezler. Karamsar değildirler. İnsanları olduğu gibi kabul ederler. Bu nedenle beklentilerini yüksek tutmazlar.

                Balık burcu erkeğinin sanatsal bir yönü vardır. Baktığı yerde güzeli görür. Rahatına ve konforuna düşkündür. Kaliteyi sever. Bu nedenle yaşam standartlarını yükseltmek için durmadan çabalar. Sosyal hayatta aktiftir. Yeni yerler görmeyi yeni insanlarla tanışmayı sever. Arkadaşlarına ve dostlarına içten ve samimi bir ilgi gösterir. Dertleri ile dertlenir, sorunları ile yakından ilgilenir.

                Balık burcu erkeği aşık olduğu insanı hayatının merkezine koyar. Aşık olduğu kişiyi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Balık burcu erkeği ile birliktelik yaşayan kadınlar duygusal anlamda tam bir tatmine ulaşırlar. Kadınların ruhuna hitap eder. Onları anladığını güzel bir şekilde ifade eder.