Balık Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

                Balık burcu kadını, hoş bir görünüme sahiptir. Saçlar dalgalıdır. Ten rengi genelde doğum saatinde etkisinde kaldıkları yıldızın tesirine göre değişir. Balık burcu kadını kendisine özel olan her şeye bayılır. Özellikle kıyafet konusunda bir dâhidir.

                Balık burcu kadını, hırslı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kafasına koyduğu bir şeyi yapmak için sonuna kadar gider. Balık burcu kadını bir şeyi kafasına koyduğu zaman onun için imkansız yoktur. Hedefine ulaşmadan o yoldan dönmeyecektir.

                Balık burcu kadını duyguların kadınıdır. Duygular ön plandadır. Mantıktan daha çok duyguları ile hareket eder. Evcil olmaları ile dikkat çekerler. Evlerinde vakit geçirmekten hoşlanırlar ve evlerinde kendilerini mutlu hissederler.

                Balık burcu kadını için konfor yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Rahatına ve zevkine düşkünlükleri ile tanınırlar. Balık burcu kadını için saygı çok önemlidir. İnsanlara saygı gösterdikleri gibi karşılarındaki insanların da kendilerine saygı göstermesini isterler.

                Balık burcu kadını, yeteneklerinin farkındadır. Fiziksel ve kişisel özelliklerini bilirler. Yeteneklerini ortaya çıkarmaktan hoşlanırlar ve bundan gurur duyarlar. İnce ruhludur. Sanata ve sanatçıya karşı aşırı düşkünlükleri vardır. Bu onların mizaçlarının bir gereğidir. Balık burcu kadının en olumsuz özelliği kıskanç olmalıdır. Özellikle aşkta aşırı kıskanç olmaları partnerinin zaman zaman bunalmasına neden olur.

                Balık burcu kadını, sosyal hayatta çok aktiftir. Hoş fizik ve uyumlu mizaçları ile herkesle hemen dost olabilirler. Sıcakkanlı olmaları ile tanınırlar. Arkadaşları arasında sevilen ve aranılan bir isimdir.

            Balık burcu kadını tam bir hayalperesttir. Hayallerle bile kendilerini mutlu etmeyi başarırlar. İmkansız bile olsa hayal kurmaktan asla vazgeçmezler. En önemli özellikleri ise hayallerini gerçeğe dönüştürmek için adım atmalarıdır. Balık burcu kadının bir şeyi istemesi hayat etmesi onu yapması için yeterlidir.

            Balık burcu kadını aşkta verdiği kadar almak ister. Duyguları karşılıklı yaşamayı sever. Tek taraflı aşklar balık burcuna göre değildir. Balık burcu kadını duygularını tek taraflı ve gizli yaşamaktan hoşlanmaz. Sevdiklerine bir şekilde açılır, sevgiyi paylaşmayı severler. Balık burcu kadınının ilişkide en önemli özelliği sevdiği kadar sevilmek istemesidir.