Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu erkeği, keskin yüz hatların sahiptir. Bacak ve kolları vücudun zarif duruşunu tamamlar. İnce yapılı ve karizmatik bir görüme sahiptir. Burcu ile uyum halinde olmak isterlerse mavi rengi tercih edebilirler.

Sabit fikirli olmaları olumsuz yanlarından biridir. Bir konu hakkında karar verdikleri zaman kimseyi dinlemezler. Çoğu zaman evli erkekler bu konuda eşleri ile sorun yaşarlar. Detaycı bir yapıya sahiptir. Merak ettiği her şeyi ince ayrıntısına kadar araştırır.

Başak burcu erkeği pratik düşünce sistemine sahiptir. Olaylara anında müdahale eder ve anlık çözüm üretir. Problem çözme yeteneği çok gelişmiştir. Aynı zamanda hazırcevap olarak bilinir. Her şeye verecek bir cevapları vardır.

Bu burçta doğan erkekler temizliğe aşırı derecede düşkündürler. Çalışma hayatında ve özel hayatında son derece titizdir. Hayatında her şeyde mutlaka bir düzen vardır. Dağınıklıktan nefret eder. Dağınık bir ortam başak burcu erkeğini mutsuz eder.

Sevecen ve hoş bir mizacı vardır. Dostları tarafından aranılıp sorulur. Girdiği ortamda insanları neşelendirmesini iyi bilir. Pozitif enerjisini etrafına yansıtır. Açık sözlülüğü ile öne çıkar. Yanlış gördüğü, onaylamadığı bir şeyi insanların yüzüne açıkça söylemekten çekinmez.

Hayatlarında anahtar kelime başarıdır. Başladıkları her işte başarılı olmak isterler. Azimli ve düzenli bir çalışma sistemi olduklarından hedeflerine kolay bir şekilde ulaşırlar. İyi bir gözlemcidir. Çevresinde olan her şeyi gözlemler.

Başak burcu erkeği duygusal bir yapıya sahiptir. İlişkilerinde saygıyı esas alırlar. Ona göre ilişki saygı ile başlar. Aşktan ve aşık olmaktan duygularını kontrol edememekten korkarlar. Aşkta sadıktırlar. Sevdikleri kişiye içtenlikle bağlanırlar. İlişkilerde yapmacık hareketlerden hiç hoşlanmazlar. Olduğu gibi davranmayı sever. Samimi olmaları karşı cinsi etkilemekte en büyük etkendir.

Başak burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında ağır başlı ve yardım sever olması gösterilebilir. Başkalarına karşı daima kibar hareketler sergiler. Başak burcu erkeği oturmuş bir karaktere sahiptir. Hayattan beklentilerini ve ne istediğini çok iyi bilir. Duygulardan daha çok mantığı ile hareket eder. Gözlemci olduğu için sorunları çözmekte sorun yaşamaz. İlişkiye başlarken zor karar verir. Ancak kararını verip başladığı ilişkiyi ömür boyu kararlı bir biçimde sürdürür.