Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu erkeği, orta boylu, gür saçlı, çıkık çeneli ve dar bir alın yapısına sahiptir. Kilo almaya yatkın bir yapıları vardır. Bu nedenle sağlıklı beslenmeye dikkat etmek zorundadırlar. Omuz yapıları geniştir. Girdikleri toplumda simaları fark edilecek kadar belirgindir.

Kıyafet konusunda titizdirler. Moda kendi beğenip giydikleri şeydir. Bu burçta doğan erkekler inatçılıkları ile tanınır. Boğa burcu erkeği inat ettiği konuda asla geri adım atmaz. Kararlarından kolay kolay dönmez. Sabit fikirlidir. Kendi doğruları daima doğrudur. Gururları ön plandadır. Mutsuz olsalar bile gururlarından asla taviz vermezler.

Kendi halinde sessiz sakin bir yapısı vardır. Ancak sinirlendiği zaman yıkıcıdır. Karşısındaki insanın kırılacağını hiç hesap etmeden adımlar atar. Azimli ve çalışkan bir kişiliğe sahiptir. Bir şeyi kafasına koyduğu zaman sonuna kadar gider. Hayatta hedefleri vardır ve hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışır.

Boğa burcu sabırlı ve sakin olması ile bilinir. Sorumluluklarından kaçmaz. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verir. İnsancıl bir yapısı vardır. Dostları için yapamayacağı bir şey yoktur. İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanmaz. Kolayca karşıdaki insanla sohbet başlatır. Samimi tavırları ile dikkat çeker.

Boğa burcu erkeği güvenilir bir yapıya sahiptir. Dostları tarafından sevilirler. Dostlarının dertlerini dinler ve onlara çözüm bulmak için çabalarlar. Bu anlamda boğa burcu erkeği iyi bir dosttur. Ellerinden gelen her türlü yardımı dostlarına yapmaktan çekinmezler.

Boğa burcu erkeği ilişkilerinde güvenilir bir liman olarak bilinse de aslında öyle değildir. Boğa burcu erkeği gizemlidir. İlişkilerinde daima gizemlilik vardır. İç dünyaları son derece kırılgan ve alıngandır. Boğa burcu erkeğinin en olumsuz yanı budur. Çoğu zaman kırıldığını karşı tarafa belli etmez. Kendisine yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmaz.

İntikamcı bir tarafı vardır. İntikam almaktan hoşlanır. Her ne kadar insani yönleri kuvvetli olsa da akrep gibi intikam almadan defteri kolay kolay kapatmaz. Sevdiği insanları asla unutmaz.

Boğa burcu erkeği konforu ve rahat yaşamı sever. Boğa burcu erkeği için hayat kalitede gizlidir. Son derece detaycıdır. Detayları fark etmekte ustadır.