Şık ve Zarif Kadınların 10 Vazgeçilmezi  

Şıklık ve zarafeti sürekli üzerinizde taşımak için aslında biçok ünlünün kullandığı ve basit olan birkaç kıyafet stili var. İşte bunlardan sadece 10 tanesi;

  1. A Kesim Elbise: Bu elbise türü birçok vücut tipine yakışan tarzlardan biri. Boyunuz ister uzun olsun ister olmasın, her vücudu güzel gösterir. Yazın spor ayakkabı, babet veya sandaletle, kışın uzun çizmelerle vazgeçilmez tarzlardan biri.
  2. Anvelop Elbise: Büyük ihtimalle bu listenin en iddialı elbise türü bu. Boyu uzun gösterir, fazlalıkları kapatır. Kullanım açısından da oldukça rahat olan bu elbiseleri; sandalet, spor ayakkabı ve stilettolarla kombinleyebilirsiniz. Yalnız elbisenin kumaşı jarse olursa çok daha havalı olacaktır.
  3. Blazer Ceket: işte bu ceket, kesinlikle yaz kış, uzun kısa, renk fark etmeksizin her zaman kurtarıcınız olmaya aday bir tamamlayıcıdır. Hem spor hem klasik için kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.
  4. Bol Paça Pantolonlar: üzerine vücudunuza oturan bir bluz ile giyinildiğinde kesinlikle hoş bir görüntü yaratacaktır. Ayakkabı seçeneğiniz de çok geniştir.
  5. Düz Beyaz Tişört: Basit gibi görünse de, biraz bolunu seçerseniz, hafif ve inceliğiyle birçok pantolonun üzerinde gayet şık görünecektir.
  6. Sweatshirt: Bahar ve kış aylarında kurtarıcınız olacak havalı ve tamamlayıcı bir giysidir. İster kapüşon, ister fermuar, tarzı size kalmış.
  7. Hayvan Desenli Kıyafetler: bu tarz her zaman tercih edilecek gibi gözüküyor.
  8. Jean Ceket: Jeanin vazgeçilmezliğinden bahsetmeye gerek yok, her zaman trend.
  9. Kalem Etek: Hem boyu uzun hem zarif gözükmenin bir diğer yolu. Boyu dizinizin hem altında veya üzerinde olabilir. Çok sıkı olanlardan uzak durmalısınız.
  10. Siyah ve Beyaz Mini Elbiseler: Tabii ki her gardropta olması gereken elbiselerdir. Siyahın çok parlak olmamasına dikkat edin. Beyazı ise doğal tonlarda ayakkabı ve gözalıcı takılarınızla çok daha çarpıcı hale getirebilirsiniz.