Tayt ile Yaratıcı Stil Önerileri 

90’larda popüler olup, günümüze kadar gardroplarımızın kedisi taytlarımızı bu yazıda bahsedeceğimiz kombinlerle daha da ön plana çıkarabileceksiniz.

Öncelikle spor yapıp vücudunu formda tutan kadınlar için, ince bacaklarınızı ve gergin karnınızı ortaya çıkaracak tayt kombini: kısa üst bluzlarla fit vücudunuzu dilediğiniz gibi ortaya çıkarabilirsiniz. Taytı tam anlamıyla ortaya çıkaran ve amacına uygun, en arzu edilen giyinme şekli de budur.

En önemli kısma gelirsek; tayt giymeyi seven ama vücudunda fazlalıklar veya kusurlar olanlar için ise tabii ki alternatifler mevcut;

İlk yardımınıza koşacak stil; taytı tunikler veya uzun kazaklarla giyinmek. Altına topuklu ayakkabı ile taytın spor ve günlük havaya uyumu sizi rahatlatacaktır. Hem bacaklarınız daha uzun, hem de daha ince görünecektir.

Erkek kazak ve gömlekleri taytla beraber salaş ve rahat günlük kombin oluşturabilir. Sevgilinizin veya erkek kardeşinizin kazak veya gömlekleri bu anlamda işinizi görecektir. Sokak stilinin vazgeçilmez kombinini oluşturmak aslında bu kadar basit.

Farklı olmayı ve çok iddialı olmadan dikkat çekmeyi seven kadınlar için, bir o kadar rahat ve tarz oluşturan kombinlerden biri: layering trendi. Yani birkaç giysiyi üst üste giymek. Örneğin uzun ve tek bacağı boydan ve önce komple yırtmacı olan bir elbisenin içine aynı renk tayt giymek kesinlikle tüm dikkatleri üzerinize çekecek ve çok farklı bir tarz yaratacaktır.

Taytın en iyi tamamlayıcısı gözlük, tarz bir çanta ve topuklu ayakkabılardır.