Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Kışa Girerken Hayat Kurtaran Günlük Kombinler

Kışa Girerken Hayat Kurtaran Günlük Kombinler

Kışa Girerken Hayat Kurtaran Günlük Kombinler 

Kış mevsimine girerken, önümüzde en az beş soğuk ay olduğunu da göz önüne alırsak, bu beş ayı hem şık, hem sıcak, hem de her gardropta olabilecek kıyafetlerle nasıl kombinler yapabileceğinizi araştırdık, ve sizin için aşağıdaki parçaları bir araya getirdik. Keyifli okumalar..

Bu kış ya her mevsim belki de, gardrobunuzdan eksik etmemeniz gereken en önemli yardımcınız: Siyah elbiseler. Bir tane değil belki farklı boyutlarda birkaç tane olabilir. Çünkü bu elbiseler birçok farklı parça ile en kolay kombin yapılabilen parçalardan en işe yarayanı. Örneğin siyah uzun kollu, dizin üzerinde biten bir siyah elbiseyi, ayakkabı-çanta-kaban üçlüsü ile harika bir takım çalışması yaratabilirsiniz. Bir de üçlüye şık bir şal da eklerseniz mükemmel olacaktır. Kısa bir siyah elbiseyi, kısa bir ceketle, ceketin  renginde kısa bir bot ile de birçok alanda kullanabilrsiniz.

Ya da bir siyah dar bir jean. Bunun üzerine arzu ettiğiniz bluzlarınızdan (mümkünse tek renk desensiz) birini giyip, altına bilekte biten bir bot ile harika bir bütün olabilir. Sade bir kolye ve küpe ile kombin şahane olacaktır. Bu kombinde temel olarak iki renk kullanırsanız daha şık olacaktır. Siyah pantolon ve siyah çizme, bluz ve takılar da yakın renklerde olursa şıklığınız tamamlanmış olacaktır.

Jean sevenler için üzerine kalın kazaklar, ve bağcıklı çok uzun olmayan botlar da otantik bir kolye ile sıcak bir kombin oluşturacaktır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.